UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • HEHEHE ale jakby był marsz wolnych kobiet to już w porządku, mogą sobie chodzić. Żeby nie było każdy ma prawo do marszów i swoich poglądów, chodzi mi o te dogryzanie w komentarzach w stronę katolików. Ludzie ogarnijcie się. Akurat wiara katolicka w tym kraju jest od wieków i jest częścią naszej kultury. To tak jakbyście mieszkali w jakimś arabskim kraju i pisali na takim portalu o islamie i mahomecie, wyśmiewali ich i nie szanowali ich wiary. Jesteś niewierzący Twoja sprawa, nikt Ciebie za to nie szkaluje, każdy Cię traktuje jak równemu sobie, jak normalnego człowieka. Jednak w Polsce jest Chrześcijaństwo, więc uszanuj te tradycje i nie pisz takich bzdur w komentarzach.
  • Zatem dlaczego czepiasz się marszu kobiet. Poza tym nie rozróżniasz protestu (bo w jaki sposób inaczej protestować) od inscenizacji, chyba że to też jest jakiś protest, tylko w jakiej sprawie?. Co z szacunkiem do ludzi o odmiennej orientacji seksualnej, innym kolorze skóry itd. ?
  • Czemu nadinterpetujesz moje słowa ? Pisałem że się nie czepiam, że masz prawo jak chcesz do takich marszów. Dałem przykład innego marszu jak powszechnie wiadomo całkowicie sprzecznego z wiara katolicka. Pisałem o tym że wtedy nie ma szkalowania a pod każdym wydarzeniem katolickim jest. Nie wiem skąd w was taka nienawiść do katolików. Ja do Ciebie nic nie mam, ani do odmiennych orientacji seksualnych. Każdy ma prawo robić co uważa, zgodnego z przyjętymi normami społecznymi nie zagrażające drugiej osobie. A juz tekst o innym kolorze skóry to nie mam pojęcia skąd się u Ciebie pojawił. Ale skoro temat poruszony to przykre to jest że inaczej traktuje się ludzi o różnych kranacjach i kiedyś bardzo szkalowalo się ludzi z czarną, ciemna skóra. Niestety wydaje mi się że w dalszym ciągu biznes wykorzystuje te osoby i czego byś nie powiedział to od razu uważają Cię za rasistę. Jak dla mnie to podżeganie do dalszej nienawiści, żeby podburzać 'białych'. Mam nadzieję że w końcu wszyscy będziemy równi sobie. Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia kto jaki ma kolor skóry czy z jakiego kraju pochodzi.
  • Lazcie sobie wokół kościołów których żeście nabudowali niewiadomo po co. Hashtagi: #Janek
Reklama