UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszyscy obrażający katolików powinni iść do pracy w święta skoro to taki zabobon. Ale na szczęście tylko garstka pisze tutaj swoje wypociny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    8
    Grubcio(2024-03-28)
  • @Grubcio - Co więcej, jak przyjdzie ten ostatni moment w jego życiu to po księdz będzie wołał. I pochowany też będzie pewnie pod krzyżem a nie pod kijem od szczotki. Jak trwoga to do Boga. Najbardziej sprawdzające się przysłowie.
  • "I pochowany też będzie pewnie pod krzyżem a nie pod kijem od szczotki. Jak trwoga to do Boga. " - Jaki brzydki wpis osoby pewnie wierzącej i katolickiej. Naprawdę mnie osobiście mało interesuje pod czym będę pochowany. Za 200 lat każdy pochowany czy pod krzyżem czy pod kijem od szczotki, będzie leżał pod badylami, mostami, chodnikami czy fundamentami. Czym ty człowieku się martwisz, ciałem po śmierci? Przerażasz mnie. Ważne jest jakim człowiekiem jesteś, a nie żadne symbole.
  • A ja nie chcę księdza na swoim pogrzebie. Wszystkim to powiedziałem!
  • Piszesz nie na temat. Każdy ma prawo do swojego światopoglądu. Mi chodzi tylko o tą hipokryzję ludzi którzy tu ujadają a jak przyjdzie co do czego lecą do kościoła. Tak samo jest z chrzcinami, ślubami, pogrzebami itd. W nosie mają kościół a jak trzeba to migiem do kancelarii parafialnej.
Reklama