UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś w końcu w tym klubie otworzy oczy i rzetelnie oceni poczynania trenera tego zespołu. Oglądałem ten mecz na yutube i powiem jedno. Nawet przez moment nie liczyłem że Start wygra ten mecz bo pop pierwsze Koszalin od jakiegoś czasu jest na fali a skolei Start ma poważne problemy kadrowe spowodowane kontuzjami. O ile dobra postawa Koszalina wcale mnie nie dziwi no bo jak zespół właściwe trenuje to prędzej czy później efekty muszą przyjść. Star słabo trenuje lub udaje że trenuje to efekty też są widoczne w postaci przegrywanych kolejnym meczów a ilość kontuzjowanych zawodniczek jest dobitnym przykładem takich niby treningów. Ale do tego wszystkiego powinni wypowiedzieć się fachowcy od sportu i treningu sportowego. Ja chciałbym się skupić na prowadzonym swoistym mobingu wobec dwóch zawodniczek Startu, które sa wychowankami elbląskiego Truso. Niezależnie od tego czy Start wygrywa czy też bardzo wysoko przegrywa /co raczej się zdarza często/ trener aż do bólu przyspawał te dwie zawodniczki do ławki dla zawodniczek rezerwowych. Osobiście podziwiam te dwie zawodniczki za ich upór i determinację, że chodzą na treningi i jeżdżą z klubem na "wycieczki" po Polsce. Cały czas się zastanawiam i nie potrafię tego zrozumieć dlaczego władze klubu pozwalają na "znęcanie" się nad tymi młodymi zawodniczkami.
  • Racja, mega słabo to wygląda! Rozegranych 17 kolejek, pomnóżmy to przez 60min gry. Dziewczyny zagrały może 5min w całym sezonie, a trenują jak każda inna zawodniczka w klubie. Nowa bramkarka w Pucharze zanotowała więcej minut niż obydwie zawodniczki w całym sezonie Superligi. Niech się już ten dwuletni koszmar kończy! Dwa miesiące i wypad do Wawy, tego zyczą sobie chyba wszyscy kochający ten klub… zarząd niech otworzy oczy bo aż wstyd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MuremZaDziewczynami(2024-02-23)
Reklama