UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta informacja jest tak zrozumiała i potrzebna jak śwince siodło. Należy pamiętać o zasadzie: "Nic o wojsku, poza wojskiem"!!!
  • Wolę przeczytać "luźny" artykuł niż tylko czytać o Missanie, Bodnarze-POtomkowi zesłanców "Akcji WIsła", Wróblewskim i Nowaku. Gdzie będą mieć pracę w jakim Departamencie lub spółce miejskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    Bolek i Lolek(2024-04-15)
  • @Bolek i Lolek - "Gdzie będą mieć pracę w jakim Departamencie lub spółce miejskiej" - bo w spółkach sk. państwa, na razie wszędzie pisaki siedzą
  • Chyba TVN-nazi oglądzasz i straszą Cię ze wszędzie PIS. A koalicja 13 grudnia już dawno się rozprowadza: Orlen, obecna neoTVP, Energia itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    Ricardo1(2024-04-15)
  • @Ricardo1 - A ty co oglądasz? Myślę, że republika przypadła Ci do gustu i hejt na nowy rząd koalicję 15 października nie 13 grudnia bo taka nie istnieje.
  • @Ricardo1 - Ja nigdy nie oglądałem TVN, strach przed PIS mam z byłego TVP. bicia ludzi i nazistowskich metod władzy
  • @Ricardo1 - Koalicja 13 grudnia to 81 roku spała do południa i to akurat prawda.
Reklama