UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aby Elbląg stał się wreszcie miastem naszych aspiracji to jedynie wybranie pana Michała Missana na Urząd Prezydenta - i to w pierwszej turze - gwarantuje rozwój Naszego Miasta. Bliska i skuteczna współpraca z Rządem tę gwarancję potwierdzają więc nie ma innej opcji, tylko pan Michał Missan - wybór oczywisty.
  • @kij - Bzdrura. POwcy już w mieście byli mięli wtedy nawet prezydenta RP i cały rząd z Tuskiem na czele. Nie robili nic! Zlikwidowali wtedy basen przy spacerowej, chcieli nawet likwidować linię tramwajową numer 2,założyli spółkę szwindel o nazwie aqua park do wypompowywania pieniądzy elblążan. Spółka miała zarząd i tylko pobierali gażę a nic nie budowali. Było straszne kolesiostwo, arogancja i niegospodarność typu logo ślimak i inne gusła. A ich nierzady zakończyły się hucznym referendum. Nigdy więcej PO w Elblągu! Nigdy tych nieudaczników!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    15
    Nigdy więcej PO PSL Lewica(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Nigdy więcej PO PSL Lewica - Masz rację tak było. Mam co opisywać co zrobił Pis ? No nie żartuj..... Ktoś musi sprawować urząd - Missan przynajmniej nie powtórzy błędów Nowaczyka - na tyle rozumu akurat ma bo jak by nie miał to chodziłby jak że zacytuję Pana Słodownika - " Zaszczaniec z Żoliborza " Przy tym mój szmonada / albo śmondak/ to pikuś tyle że nie " Pan"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    25
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Bzdura. Ktos musi sp[awowac wladze, ale napewno nie towarzysze z PO a juz napewno nie ci skompromitowani odwołani w referendum. Też zbierałem podpisy za wywaleniem POwców i konsekwentnie sie trzymam tego że ci ludzie powinni byc odsunieci od władzy. Nissan otacza sie dokladnie tymi samymi POwcami co nowaczyk, na dodatek steruje nim ten skompromitowany motorowka. Dziwi mnie bardzo zmiana twojego nastawienia do tych ktorych wczesniej sam odwołałeś, co takiego sie stało przez te lata ze nagle zmieniłeś front? Ubiegłoroczna akcja z bezzasadna ankieta propagandowa w sprawie POrtu ktorej inicjatorem był motorowka z harleyem tylko umocniła mnie w przekonaniu ze oni dzialaja na szkodę miasta. Nokaut ogłosili i ciszzaa. Nie było tam nawet cienkiej nici porozumienia z Polskim rządem. Port stracony. Nigdy im tego nie wybacze i konsekwetnie bede wszystkim obrzydzał głosowanie na szkodliwe PO, Teraz dam szanse człowiekowi który potrafi nawiazywać dialog i dogadywac sie ponad podziałami dla dobra i rozwoju miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    6
    Nigdy więcej PO PSL Lewica(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Nigdy więcej PO PSL Lewica - Ponieważ Zbrzeźny okazał sie konfidentem rembelskiego i pisu nie ma alternatywy. Co mogłem zrobiłem cudów nie robię.. A co do Missana to się mylisz - wróciła co prawda Kluge ale nie ma Strzelca ani reszty tamtej ekipy. Myślę że motorówka chce sabotować awans Missana więc na pohybel pisiorką powienien wygrać \
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Fakt, pan senator dziwnie niezaangażowany ! Pan owoc się odPiSował, a pan senator się nie angażuje... ? !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    GłębokaMyśl(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @GłębokaMyśl - Myślę że się angażuje i myślę że nie pomaga Missanowi tyle że tego nie widać. Konkurencja w partii może go wymieść... Jeśli Missan wygra w I turze w Elblągu to będzie o naszym mieści bardzo głośno w całej Polsce a sam Nissan wystrzeli jak spławik i bez trudu zostanie kimś więcej niż tylko Prezydentem Elbląga - będzie drugim po Tusku symbolem zwycięstwa tej partii w miejsci gdzie dziesięć lat temu poległą..... Jako to było - Feniks z popiołów ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    19
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @GłębokaMyśl - Sądzę że Wcisła boi się wpływów Missana w partii.... Gdyby Missam wygrał w Elblągu w I turze to nasze miasto stałoby się znów sensacją na skalę Polski i sygnałem dla innych miast że czas pisu się skończył nawet w jedynym dużym mieście które dziesięć lat temu pożegnało ekipę Platformy co nadal dla wielu polityków powinno być powodem do wstydu że nas nie poparli i przemyślenia dlaczego do tego doszło. Dla Senatora taki sukces Missana były zabójczy dlatego się nie angażuje. I dobrze bo efekt jego aktywności były zapewne dla Missana zabójczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
  • @Nigdy więcej PO PSL Lewica - "co takiego sie stało przez te lata ze nagle zmieniłeś front?" Jeśli ktoś dzisiaj choćby tylko wspiera na populizm i socjopatię, po 8 latach bandyckich rządów, malwersacji, dewastacji kraju i regionu to znaczy, że ma w tym interes osobisty albo jest inteligentny inaczej. "Teraz dam szanse człowiekowi który potrafi nawiazywać dialog i dogadywac sie ponad podziałami dla dobra i rozwoju miasta. " Który to, KTÓRY ! ! ! czyżby pan owoc pasłęcki... ? !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    GłębokaMyśl(2024-03-28)
Reklama