UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uwaga, wejście limitowane - wejściówki, nie masz nie wejdziesz. Ot I taka jest ta demokracja po elbląsku.
  • @M.F. - To się nazywa przepisy BHP i organizacja wydarzenia z glowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Mieszkkkanka(2024-03-28)
  • @M.F. - Debata odbędzie się w sali Biblioteki Elbląskiej a nie na stadionie Olimpii
  • MariuszLewandowski-Fc @M.F. - Ja swoją wejściówkę już mam - czekałem na otwarcie redakcji jak kiedyś na płyty "Perfectu" przed księgarnią w Warszawie. Jestem ciekaw czy Nadredaktor potrafi postawić pytania z mojego Listu do Śliwki czy jak zawsze - głowa w piasek i pitu pitu z klepaniem się po plecach. Albo bańki informacyjne da się przekłuć albo całe środowisko dziennikarskie w Elblągu trzeba będzie zaliczyć do "głównego ścieku" jak media komercyjne nazywa od lat Braun. O Wołyniu nasi dziennikarze milczeli o sądownictwie nadal milczą i tylko pytanie - to jeszcze dziennikarze czy już tylko funkcjonariusze politycznie poprawni do wynajęcia. Najemnik jest super na polu walki ale jako dziennikarz to już tylko degeneracja misji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja tem obserwyje ten wyborczy cyrk dalekiej Łodzi. Bo tu w tym Elblągu pod rządami towarzysza Wielkiego Ptaka na motorku nie da się żyć, czas odlomuszyć to miasto.
  • MariuszLewandowski-Fc @M.F. - Hasło odkomuszenie popieram tyle że moi dawni "koledzy" z partii Grzegorza Brauna okazali się całkowitymi ignorantami / Janek Krysiak/ albo sprzedawczykami jak Jacek Zbrzeźny. Nie ma prawicy ani konserwatywnej ani tej wolnościowej bo z kretami można co najwyżej wpaść w dziurę. Kwestia wyboru jest tylko miedzy komuchami z pisu którzy jak Beria i Stalin robili z ludzi niewolników ich chorych wizji państwa totalitarnego albo tym spod znaku tęczy gejów i lesbijek. Ów Wielki Ptak jest najbliżej centrum ale i jako jedyny nie promował zboczeń za co wypada mu podziękować..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
Reklama